YOUTUBE ЗМІНИВ ЛОГОТИП І ДОДАЄ ФУНКЦІЮ "НОРМАЛЬНОГО" ПЕРЕГЛЯДУ ВЕРТИКАЛЬНОГО ВІДЕО

Серпень 29, 2017, 14:28 | (0) | новини Хай-тек

Новий логотип не є величезним відходом від попереднього дизайну. Він використовує ту ж саму чорну, білу та червону кольорову схему, але літери тепер ближче одна до одної. Назва відеохостингу і червона іконка тепер будуть відокремлені. Як стверджує компанія, такий логотип легше буде адаптувати для менших екранів.

Окрім того, YouTube незабаром дозволить переглядати вертикальні відео без чорних рамок з боків. Тобто відеоролики будуть заповнювати увесь екран вашого телефону. Після відтворення відео зможе автоматично адаптуватися до розміру екрану пристрою, за допомогою якого ви його переглядаєте.

Інші нові функції включають в себе: можливість зміни швидкості відтворення відео, нові навигаційні жести, які дозволяють переходити до наступного відео, переміщаючись по екрану.

Також YouTube дозволить переглядати відео на темному фоні. Розробники вважають, що це полегшить користувачам перегляд відео вночі.

Нові зміни будуть впроваджуватися поступово для користувачів усього світу, хоча новий логотип вже прикрашає відеосервіс.

Джеререло:tsn.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>