OLX потрапив у скандал через ВКонтакте (ФОТО)

Вересень 7, 2017, 13:01 | (0) | Хай-тек
OLX-green-2-300x213

Один з найвідоміших сайтів в Україні потрапив у скандал через соціальну мережу “ВКонтакте”. 

Дуже популярний в Україні та за її межами сайт OLX потрапив в гучний скандал через заборону російської соціальної мережі “ВКонтакте”: сервіс в Україні заборонили, а функція авторизації через нього залишилася.

Відповідний пост на своїй сторінці в Facebook виклав відомий блогер і активіст Роман Пелех.

Адміністрація сайту пояснила, що велика кількість користувачів авторизована через російську соцмережу і навіть після її заборони кількість таких людей не набагато зменшилася.

“Оскільки використання “ВК” для приватних осіб (а наші користувачі такими і є) не заборонене, ми залишаємо можливість авторизації через нього, хоча і настійно рекомендуємо змінити пошту і соцмережі. У той же час можлива і авторизація через Фейсбук”, – пояснили в компанії.

Користувачі в коментарях розділилися в думках. Хтось вважає, що сайт просто не хоче втрачати російських клієнтів, хтось закликає проявити “громадянську” позицію і відмовитися від такого способу авторизації. Знайшлися й ті, хто нагадав, що величезна кількість українців всупереч забороні продовжує користуватися російським сервісом.

 

 

Джерело:galas.te.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>