Nokia створила «розумну» куртку

Березень 8, 2018, 16:00 | (0) | Хай-тек

Nokia презентувала модульну «розумну» куртку CHASE LifeTech FR для співробітників служб порятунку, поліцейських і лікарів.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Republic.

На рукавах і грудях жакета розташовані відділення, куди можуть бути вбудовані змінні блоки з датчиками температури тіла, серцебиття, GPS-навігатор і інші пристрої. Вбудовані в куртки датчики зможуть визначати і рівень забруднення повітря.

В Nokia пояснили, що поліцейські при використанні куртки можуть, наприклад, замінити датчик серцебиття на камеру, яка буде фіксувати те, що відбувається. Куртки рятувальників ж повинні бути оснащені GPS-датчиками, які будуть надсилати дані про місцезнаходження співробітника під час операцій. У разі, якщо той загубиться під час операції або сам виявиться заблокованим, його колеги зможуть швидко знайти.

Відзначається, що у власників курток не буде проблем з пранням, оскільки всі модулі можна виймати. Заряджати їх доведеться через провід.

«Розумну» куртку створили спільно з південно-корейським виробником одягу Kolon і розробником програмного забезпечення з Чехії GINA. Поки що існує тільки прототип куртки, а в продаж вона надійде протягом 12-18 місяців.

Джерело: 1news.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>