Google представив сервіс для відео-конференцій — Google Meet, який безпечніший ніж Zoom

Травень 4, 2020, 11:06 | (0) | інше новини Хай-тек
414886_1

Google представив власний сервіс для відеоконференцій.  Тепер ним можуть безкоштовно скористатися всі охочі, інформує Ukr.Media.

І про це слід замислитися: адже Google Meet на порядок безпечніше, ніж усім звичний Zoom.

В кінці квітня компанія повідомила про відкриття доступу до нового сервісу для колективних дзвінків по відео — Google Meet.

Раніше сервіс був доступний тільки компаніям і освітнім установам, але на тлі пандемії його вирішили зробити доступним для всіх — і безкоштовним.

Google Meet планує потіснити Zoom — і у нього може вийти. Сервіс від Google набагато краще захищений від небажаних гостей під час конференції. Якщо до дзвінка у Zoom може анонімно приєднатися будь-яка людина, що має посилання, то для участі в дзвінку в Meet потрібно увійти через свій акаунт в Google і отримати підтвердження від автора конференції.

У Google вже є схожий сервіс для відеодзвінків — Google Hangouts. Представники компанії удосконалили його в Meet, і в майбутньому ці два додатки зіллються в один.

Крім того, Meet планують інтегрувати з поштовим сервісом Google. Це означає, що дзвонити по відео можна буде прямо з пошти.

Але основна перевага Meet все-таки в підвищеній безпеці — саме цим йому поступається Zoom. Останнім часом у Мережі з'явилося чимало історій про незваних гостей, які проникли в чужий дзвінок.

Наприклад, петербурзький блогер користувався відкритістю відеосервісу, щоб проникати на онлайн-уроки школярів і тролити вчителів. А репортер ділового ЗМІ вирішив використовувати Zoom для підслуховування планерок конкурентів.

 

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>