Facebook, Microsoft та ще 30 компаній підпишуть "цифрову женевську конвенцію"

Квітень 18, 2018, 13:25 | (0) | Світ Хай-тек
24

Більше 30 технологічних компаній, включаючи Facebook і Microsoft, планують оголосити заяву, згідно з якою вони публічно відмовляються брати участь у кібератаках, організованих урядом якої б то не було країни, пише у вівторок The New York Times.

Йдеться про атаки на громадян і підприємства всіх країн світу без винятку. Крім того, компанії зобов'язуються надати допомогу будь-якій країні, яка зіткнулася з подібною атакою в кіберпросторі, незалежно від її причини - будь це шахрайство або геополітика.

До згодних дотримуватися розроблених принципів увійшли також такі компанії, як Oracle, Symantec, FireEye, HP, фінська Nokia і іспанська Telefonica.

The New York Times зазначає, що, незважаючи на величезний перелік тих, хто погодився підписати угоду, деякі великі компанії, такі як Google, Apple і Amazon, поки відмовляються від нього.

Видання нагадує, що президент і головний юридичний консультант Microsoft Бред Сміт вже кілька років намагається донести думку про необхідність створення так званої "женевської конвенції" в цифровому просторі, яка встановить правила поведінки у кіберпросторі.

Сміт зазначає, що першими підтримати подібну ініціативу повинні саме американські технологічні компанії, оскільки найчастіше їх клієнти стикаються з кібератаками.

"Ця проблема стала набагато більшою, і я думаю, що за останні кілька років ми зрозуміли, що нам необхідно працювати разом і посилено", - сказав він.

Напередодні повідомлялося, що влади США і Великої Британії підозрюють Москву в підготовці кібератак, спрямованих на пристрої та мережі, які контролюють інтернет-трафік.

Джерело: ua.interfax.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>