DNS-сервіс Cloudlfare «ліг». Тисячі сайтів виявилися недоступними

Липень 2, 2019, 18:30 | (0) | Світ Хай-тек
35_main

Найбільший DNS-сервіс Cloudlfare припинив свою роботу у вівторок, 2 липня.

Через неполадки недоступними виявилися тисячі сайтів по всьому світу, зокрема ресурс перевірки доступності інтернет-сайтів Downdetector. В Україні, серед інших, на збій в роботі сайту з цієї причини поскаржилася партія «Слуга народу». Станом на 17:15 сервіс відновив свою роботу.

Попередній подібний збій в системі маршрутизації трафіку стався 24 червня. Тоді Cloudlfare заявила про втрату 15% трафіку, проте звинуватила у тому, що сталося, невеликого провайдера з Пенсільванії DQE Communications. Він використовував у своїй мережі інструмент під назвою BGP Optimizer, який дозволяє оптимізувати швидкість і вартість доставки трафіку клієнтам. Використання цього інструменту спричинило збої в маршрутизації.

Що таке Cloudlfare?

Сервіс з «доставки контенту». Це система, яка оптимізує зв'язок між сайтами і кінцевими користувачами. Зокрема вона дозволяє збільшити швидкість завантаження зображень, відео тощо.

Джерело: thebabel.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>