COVID-19: уряд Великобританії посилює протиепідемічні заходи

Вересень 22, 2020, 17:36 | (0) | Коронавірус Світ
9ea2b15f174a34c4d833a58979b30afc7d13ef75

Починаючи з 24 вересня, ресторани та паби в Англії закриватимуться о 22:00, вирішили в британському уряді. Протягом останнього часу в країні спостерігається стрімке зростання випадків коронавірусу.

На тлі стрімкого зростання кількості нових зафіксованих випадків коронавірусу уряд Великобританії вирішив посилити протиепідемічні заходи. Про це ввечері понеділка, 21 вересня, повідомили в британському уряді.

Згідно з заявою британського прем'єра Бориса Джонсона, починаючи з четверга, 24 вересня, всі ресторани та паби в Англії працюватимуть до 22:00. Крім того, клієнтів дозволяється обслуговувати лише за столом, наголосили на Даунінг-стріт, передає інформагенція dpa.

 Очікується, що у вівторок, 22 вересня, Джонсон звернеться з промовою до народу через ситуацію з коронавірусом у країні. Впродовж останніх днів, у Великобританії спостерігалося стрімке зростання кількості нових виявлених випадків зараження коронавірусом. В середньому щодня додавалося від 3,5 до чотирьох тисяч нових випадків.

Якщо вірус і надалі поширюватиметься з тією ж швидкістю, то вже до середини жовтня Великобританія може досягти показника в майже 50 тисяч випадків на день, застерігають провідні експерти в галузі охорони здоров'я. Тож тепер уряд розглядає можливість запровадження жорсткіших обмежень на два-три тижні, під час яких ресторани та паби можуть знову повністю закрити.

В уряді запевнили, що розуміють "проблеми, які породжують нові обмежувальні заходи для бізнесу і приватних осіб". Водночас урядовці наголошують на важливості стабілізувати систему охорони здоров'я.

Нещодавно британський уряд оголосив   про різке збільшення штрафів в Англії за порушення умов карантину, насамперед самоізоляції.

Джерело: www.dw.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>