Boeing оголосила, що призупиняє випуск нових 737 MAX

Грудень 17, 2019, 12:08 | (0) | Світ Хай-тек
630_360_1576164799-672

Американська компанія Boeing призупинить виробництво літаків моделі 737 MAX з наступного місяця. Про це вона повідомила на своєму офіційному сайті.

В якості причини авіавиробник вказує невизначеність стосовно термінів і умов повернення 737 MAX в експлуатацію і дозволів щодо проведення навчання пілотів на цій моделі, також продовження сертифікації до 2020 року.

Зниження обсягів виробництва дозволить вирішити проблему зі зберіганням літаків цієї моделі, зазначили в компанії. Раніше повідомлялося, що в Boeing виникли труднощі стосовно того, де зберігати літаки моделі 737 MAX, які тимчасово позбавлені можливості виконувати польоти.

Жодних звільнень чи примусових відпусток в зв’язку з при зупинкою виробництва не очікується, запевнили в компанії, а співробітники, зайняті у виробництві 737, перейдуть в інші підрозділи.

Експлуатація літаків Boeing 737 MAX була припинена після двох авіакатастроф – у жовтні 2018 року в Індонезії, де загинули 189 осіб, і ще однієї в березні цього року в Ефіопії, в якій загинули 157 осіб. Після цього більшість країн, в тому числі США і держави Євросоюзу, призупинили експлуатацію літаків цієї серії до зʼясування обставин трагедій.

The Wall Street Journal напередодні повідомила про плани Boeing призупинити виробництво лайнерів 737 MAX. Як підрахували співробітники WSJ, у виробничому ланцюжку літаків серії MAX беруть участь близько 600 компаній і ще сотні субпідрядників.

Джерело: mind.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>