ARTISTO ПРЕДСТАВИВ ПРОЕКТ “ДІТИ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ”

Липень 14, 2016, 20:04 | (0) | Добрі справи Духовність і культура Майстерня уподобань
prutcha_

Автор пісні в стилі реп “Revolution Ukraine” або “Гімну змін для України” Artisto (Ростислав Хитряк-Бйоме) спільно із своєю командою розпочинає Всеукраїнський соціальний тур “Діти – майбутнє України” по усіх областях держави.

“Діти – майбутнє України” – це масштабний всеукраїнський та міжнародний проект, який покликаний дати шанс дітям та молоді України, з різних соціальних площин, сформуватися у свідомих, самодостатніх, емоційно і духовно розвинену особистістей. Його мета – розвинути в дітях прості й важливі цінності, добро та любов до ближнього, а також виховувати нове елітарне та прогресивне суспільство, яке завтра буде творити і розвивати Україну, – кажуть творці проекту.

Команда відвідує дітей, які проживають у різних регіонах України та належать до найрізноманітніших соціальних верств, статусу: тих, хто позбавлений батьківської опіки, дітей із особливими потребами, лікарні та спеціалізовані лікувальні заклади для дітей, молодь, яка відбуває покарання через позбавлення волі.artisto2016-kolazh

Окрім спілкування, ключовим елементом педагогічного процесу є музика, яка є сильним емоційним інструментом. Власне у музиці та піснях, які діти виконуватимуть спільно із Artisto, якраз і закладено усі вищеописані моральні цінності. Завершальним етапом і результатом зустрічі буде спільне створення нової пісні із конкретними дітьми – це ті усвідомлення та найголовніші висновки, які робитимуть діти.

  • Загалом усі пісні будуть формувати музичний альбом, авторами яких будуть діти з усіх регіонів України.

  • Підсумком Всеукраїнського туру буде масовий гала-концерт, який відбудеться в одному із міст України. Обов’язковими учасниками цього концерту будуть діти, з різних міст, які брали участь у створенні музики.

  • З метою популяризації та розвитку української культури та рідної мови, завершальним етапом цьогорічного циклу буде відвідування українських громад, які проживають у світі, та створення із дітьми нової порції пісень.

У проекті братиме участь композитор та музичний продюсер світового рівня Аксель Гільґєнштулєр (Axel Hilgenstöhler) який співпрацював з такими відомими групами і виконавцями як 50 Cent, Red Hot Chili Peppers (США); Giorgio Moroder (Daft Punk, Італія).

Пересування творчої команди між населеними пунктами України здійснюється за допомогою автобуса, який адаптовано у студію звукозапису, а також служитиме унікальною платформою для проведення виступів та концертної діяльності. Тож команда зможе потрапляти у будь-які куточки України і створювати там високопрофесійний продукт. Для багатьох дітей це дійсно буде унікальний випадок, коли вони зможуть стати учасниками цього процесу.

Враховуючи те, що рівень культурної та позашкільної освіти у багатьох містах, особливо невеличких, є формальним і низького рівня (а у спеціалізованих закладах стан щодо культурного та духовного розвитку є ще плачевнішим або ж узагалі відсутній). то, цінність такої “терапії” проекту «Діти майбутнє України» має вкрай важливе соціальне та виховне значення для дітей та українського суспільства загалом, – запевняє Ростислав на сторінці проекту.

Кожен може допомогти розвиткові проекту “Діти – майбутнє України”. Картка Приватбанку: 5168 7423 4703 4195 – Бьоме Ростислав. Інші можливості для пожертви: artisto.one

Деталі проекту: WWW.ARTISTO.ONE

                    Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>