Apple запатентувала ноутбук з екраном замість клавіатури

Березень 1, 2018, 14:52 | (0) | інше новини Хай-тек
348024_1

У свіжому патенті Apple описується ноутбук, який замість фізичної клавіатури отримав великий додатковий екран OLED. Американська компанія подала заявку на реєстрацію патенту ще в третьому кварталі 2015 року, повідомляє Ukr.Media з посиланням на Patently Apple.

Бюро США щодо патентів і торгових марок (USPTO) опублікувало цю патентну заявку компанії Apple 27 лютого. Патент описує "двоекранне обладнання з поліпшеною видимістю і придушенням відзеркалень". Тому, другий дисплей може також використовуватися в якості панелі для створення ескізів, для ігрових елементів управління тощо.

Патент повідомляє про дві можливі версії пристрою. Перша - MacBook, в якому два екрани є частиною єдиного пристрою і з'єднуються за рахунок шарнірного механізму. Друга версія - класичний пристрій "два в одному". Верхній дисплей можна було від'єднати і використовувати як автономний iPad.

В описі патенту уточнюється: кожна панель покрита спеціальним поляризаційним матеріалом, що знижує ймовірність появи відблисків. Сенсорна область замінить всі фізичні клавіші, а якщо буде запущено програму, кнопки  відображатимуть символи, необхідні для роботи конкретної програми.

Додамо, в ноутбуках MacBook Pro 2016 компанія Apple додала сенсорну панель Touch Bar, яка розташована над клавіатурою.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>