ПРО НАС

DSC_1025

ХТО МИ? «Рогатинська земля» — це медіа про наше місто, його сьогодення, ритм, стиль, древнє минуле, а, головне, людей, котрі щодня творять історію краю. Понад 25 років наша друковане видання щотижня  відверто та правдиво повідомляло мешканцям району про актуальні новини Рогатинщини. 2015-ий ознаменував в історії газети новітню сторінку – за вимогами часу і задля зручності наших читачів «Рогатинська земля» почала працювати в режимі інтернет-видання. Тож, і надалі старається розповідати про найцікавіші події міста і району, але тепер – оперативніше, розгорнутіше, з багатьма світлинами та відеоматеріалами. Крім того, наш часопис більш повніше інформує про актуальні новини України, області, федерації футболу району, бізнесу й економіки, ділиться корисними порадами, новинками ІТ, світу моди тощо. На сайті працює безкоштовна рубрика «Оголошення».

Час заснування газети – виходить з липня 1993 р.
Засновники: ТзОВ корпорація “Галпродукт”.
Реєстраційне свідоцтво ІФ № 549 від 22.06.2005 року.

Редактор – Ольга Дзюбата.

Розрахунковий рахунок UA153808050000000026008639169 в Рогатинському відділенні АТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805, КОД ЄДРПОУ 19401434.

ДЕЩО ПРО МЕТУ. «Рогатинська земля» прагне сприяти розвитку громади через кращу поінформованість. А ще – відкрити читачам невідомі сторінки минулого рідного краю, імена неординарних особистостей, які несправедливо «призабув» час, розповідає про людей, котрі щодня розвивають нашу малу батьківщину, також висвітлює питання, що нині «на слуху» у жителів району.

В ОБ’ЄКТИВІ “РОГАТИНСЬКОЇ ЗЕМЛІ”. Передусім, новини, що відкривають «душу» маленького прогресивного містечка, тут лише найважливіше та актуальне для рогатинців і гостей міста.

• цікаві події рідного міста та краю;
• найважливіші та найактуальніші теми сьогодення (у форматі аналітичних матеріалів і лонгрідів);
• люди, які люблять Рогатин (історії про цікавих рогатинців, портрети визначних краян, які розвивають місто своєю професійною діяльністю; інтерв’ю з       вихідцями Рогатинщини, котрі мешкають у різних куточках світу тощо;
• успішні історії рогатинських підприємств;
• новини про інновації міста, якість життя у ньому, економіку, стиль, урбаністику, будні Рогатина та його мешканців, корисні ініціативи.

Вважаємо, що у Рогатині є багато цікавих людей, місць та подій, які незаслужено залишаються без уваги. Тож намагаємось створювати свої «тренди»: писати про дійсно важливе та цікаве, інколи дивовижне, але практично завжди позитивне та корисне.

НАШІ КОНТАКТИ. Маєте цікавий матеріал, яким хочете поділитися з громадою Рогатинщини, пишіть нам: rogatinskazemlya@i.ua  або м.Рогатин,  вул. Галицька, 104 а.

 З питань реклами та співпраці звертайтеся: rogatinskazemlya@i.ua 

Шановні читачі, чекаємо від Вас гострих тем, цікавих коментарів і активної співпраці.DSC_10311-восстановлено

Ми в соцмережах:

https://www.instagram.com/rogatinskazemlia
https://www.facebook.com/rohatyncomua/ завантаження1

NB! Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних назв та інших даних несуть автори публікації, а рекламної інформації — рекламодавець. Редакція не листується з читачами, не рецензує і не повертає рукописи. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали. Редакція може не поділяти точки зору автора. Матеріали, надруковані у газеті «Рогатинська земля», є власністю видавця, захищені міжнародним і українським законодавством. При використанні наших публікацій просимо давати посилання на газету.