6 простих способів для покращення метаболізму

Червень 4, 2017, 15:21 | (0) | Здоров'я і краса новини

Як відомо, з віком схуднути стає все складніше. Обмін речовин значно сповільнюється і усе з'їдене відкладається в жирові складки на боках і стегнах. Є спосіб, який допоможе прискорити метаболізм навіть в зрілому віці. Внесіть ці 6 змін у ваше життя, а потім насолоджуйтеся результатами!

1. Снідайте! Щодня без виключень! Прокинувшись, постарайтеся впродовж 30 хвилин приготувати собі смачний і корисний сніданок. Він простимулює ваш організм на правильну роботу.

2. Робіть зарядку Покращуємо перше правило: прокидаєтеся - робите швидку зарядку - йдете снідати. Це звучить дуже шаблонно, але ви навіть не уявляєте, наскільки це правильно і корисно. Фізичні вправи теж сприяють прискоренню метаболізму.

3. Вживайте білкову їжу Вона не залежується в якості жиру, а ефективно перетравлюється організмом. Візьміть собі за правило їсти що-небудь зі змістом білку всякий раз, коли вирішуєте зробити перекушування. Але не поєднуйте декілька білкових продуктів за один раз!

4. Пийте досить води Це одне з найважливіших правил харчування для людей будь-якого віку. Вся річ у тому, що клітини організму потребують води, щоб правильно функціонувати. Якщо ви лінуєтеся постійно ходити на кухню, то просто ставте біля себе пляшку з водою і пийте впродовж дня.

5. Повноцінно харчуйтеся Не відмовляйте собі в їжі, навіть якщо вирішили сісти на дієту. Ваше харчування має бути правильним, а не порожнім. Якщо ви переживатимете почуття голоду, то ви все одно не зможете схуднути. Просто замініть шкідливі продукти на корисні і харчуйтеся три рази в день + перекушування.

6. Медитуйте Медитація - це відмінний спосіб боротьби з напругою, який позитивно впливає на обмін речовин і здоров'я серця. Якщо ви навчитеся набувати внутрішньої гармонії і захищати себе від зовнішніх подразників, то дуже скоро відчуєте себе краще!

Дослухайтеся до цих 6 порад, якщо хочете у будь-якому віці виглядати ефектно і красиво! Обов'язково поміняйте своє відношення до схуднення і ви самі побачите, як ваша фігура стає стрункою. Схуднення - це не стрес для організму, а природний процес.

Джерело:terrawoman.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>