6 продуктів, які не можна вживати людям, у яких проблеми з щитовидною залозою

Грудень 29, 2017, 22:22 | (0) | Здоров'я і краса
shetovidPRoF(wild-mistress.ru)

Ви просто повинні забути про існування цих продуктів! Ви коли-небудь думали, що ваша вага і проблеми зі здоров'ям можуть бути ознакою неправильної роботи щитовидної залози? Якщо ви вже турбуєтеся про здоров'я своєї щитовидної залози або якщо у Вас вже є проблеми з щитовидною залозою, переконайтеся, що ви ніколи і ні за яких обставин не вживатимете ці 6 продуктів харчування:

1. Цукор Більшість лікарів згодні з тим, що цукор слід уникати за всяку ціну. Це стосується не лише самого цукру, але і продуктів з вмістом цукру. Вірте або ні, якщо ви їсте дешеві перероблені продукти з цукром, полуниця стане найсолодшою річчю, яку ви коли-небудь їстимете.

Ті, хто має справу з аутоіммунною хворобою щитовидної залози, мають бути обережніші відносно рівня цукру в крові. Надто багато цукру впливає на вашу підшлункову залозу і, таким чином, викликає резистентність до інсуліну. Врешті-решт, це може пошкодити щитовидну залозу і підвищити рівень гормонів.

Висновок - тримайтеся чимдалі від солодких продуктів, щоб захистити вашу функцію щитовидної залози.

2. Смажені продукти

Транс-жири мають вплив на ваші пігулки для заміщення тиреоїдного гормону. Вони також зменшують природне виробництво гормону щитовидної залози, а це не те, що вам треба.

Смажені продукти являються найчастіше споживаними транс-жирами. Хоча це може бути ваша улюблена їжа, але картопля фрі - це останнє, що ви повинні з'їсти, особливо якщо ви приймаєте пігулки для щитовидної залози. Експерти в області охорони здоров'я настійно рекомендують, щоб ті, хто приймає гормональні пігулки для своєї щитовидної залози, видалили зі свого раціону смажені ласощі.

3. Соя

Соя - це те, що ви повинні їсти в помірних кількостях. Якщо ви лікуєте свій гіпотиреоз синтетичними гормонами щитовидної залози, тримайтеся чимдалі від сої, оскільки це впливає на здатність вашого організму засвоювати ліки, що вживаються вами.

Якщо ви вирішите з'їсти сою, незважаючи на свою терапію, переконайтеся, що ви їсте її, принаймні, через чотири години після того, як ви вживаєте звичайні ліки. Таким чином, ви дозволяєте своєму організму обробляти їжу і ліки окремо.

Те ж саме стосується деяких харчових добавок, таких як кальцій і магнієві пігулки або антациди, які містять гідроксид кальцію і алюмінію.

Дефіцит йоду - ще одна умова, яка вимагає уникати продуктів сої, тому що вони впливають на функцію вашої щитовидної залози.

4. Хрестоцвітні овочі

Капуста, брокколі і інші хрестоцвітні овочі - одні з найздоровіших овочів. Вони включені практично в усі режими здорового харчування, але вони не рекомендуються тим, хто має проблеми щитовидної залози.

Якщо вам подобається їсти капусту і брокколі дуже часто або якщо ви страждаєте від дефіциту йоду, подумайте про відмову від цих продуктів, це допоможе зберегти вашу щитовидну залозу. Проте, якщо вам вдасться задовольнити ваші щоденні потреби в здорових поживних речовинах і з'їсти багато овочів і фруктів, ви можете іноді використовувати брокколі.

5. Кава

На жаль, гаряча чашка кави - не найздоровіший ранковий ритуал для деяких людей, у тому числі тих, хто лікує порушення роботи щитовидної залози. Ці люди повинні точно обмежити вживання кави.

Надмірне споживання кави може вплинути на функцію ваших надниркових залоз. Неправильна функція надниркових залоз означає, що ви, ймовірно, випробуєте серйозні проблеми з щитовидною залозою і втому надниркових залоз.

Кава стимулює ваші надниркові залози, щоб вивільнити адреналін і норепінефрин. Виключіть каву, особливо якщо ви п'єте тонни кави з раннього віку. Таким чином, ви усунете будь-яку можливість, що кава впливає на вашу щитовидну залозу.

6. Клейковина

Якщо ви лікуєте будь-яку хворобу щитовидної залози, клейковина - це те, що вам не треба. Гліадин, білок, що міститься в клейковині, абсолютно незнайомий людському організму. Це досить схоже на фермент трансглутамінази у вашій щитовидній залозі.

Кожного разу, коли ви приймаєте клейковину, ваш імунітет має тенденцію реагувати таким чином, що він одночасно розпочинає боротьбу з гліадину і ферменту щитовидної залози. Ось жахливий факт. Клейковина має дію на вашу щитовидну залозу упродовж шести місяців після її споживання. Якщо ви маєте справу з аутоіммунною хворобою щитовидної залози, проводьте регулярні обстеження, щоб визначити, чи немає у Вас алергії на глютен або ще гірше, якщо у вас є хвороба целіакія.

Догляд за щитовидною залозою означає, що ви піклуєтеся про своє загальне здоров'я. Деякі з продуктів, про які ми згадували в цій статті, зазвичай вважаються нездоровими, і ви повинні уникати їх незалежно від того, чи є у вас проблема з щитовидною залозою. Смажені страви, наприклад. Інші, такі як хрестоцвітні овочі, дуже здорові і чудово підходять для вашого тіла.

Таким чином, ви отримаєте усі поживні речовини, необхідні вашому організму, що означає, що ваша система буде у безпеці від усієї їжі, яка впливає на ваше здоров'я в цілому. Підтримуйте своє здоров'я на оптимальному рівні і приділяйте особливу увагу своєму благополуччю.

Джерело: terrawoman.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>