5 ознак, що ви "згораєте" на роботі і вам потрібен відпочинок

Жовтень 31, 2017, 22:27 | (0) | Здоров'я і краса
883686

Ваше життя суцільний дедлайн і ви нічого не встигаєте? Ви втомлені з самого ранку і не маєте сил на весь день? Недосипання, млявість та відсутні сил може свідчити про хронічну втому, єдиний порятунок – це відпочинок. Отже, як дізнатись, що ви втомлені і потребуєте відпочинку?

Ви постійно хворієте Звісно, з приходом холодів застуда – це не рідкість. Але якщо ви хворієте частіше, або лікування застуди займає багато часу – то пора задуматись. Застуда послаблює імунну систему, що робить вас вразливим до будь-яких шкідливих мікроорганізмів. Візьміть відпустку, забудьте про роботу, дотримуйтеся режиму сну, виходьте на свіже повітря і введіть в раціон овочі та фрукти.

Ви не можете зосередитися на майбутньому

Думки про помилки ви зробили в звіті, звинувачення у пропуску занять спортом не дають вам спокійно спати – це може говорити про перевтому. Мова йде про ті ситуації, яка сталися в минулому, але ви постійно прокручуєте їх в голові. Це призводить до почуття тривожності, поганого апетити і недосипу.

Ви зневажаєте власними потребами

Якщо ви пропускаєте сніданок, тому що не встигаєте на важливу зустріч, відмовляєтеся від зустрічі з друзями через проект, ходите на роботу з температурою, тому що не можете підвести колег, вам варто переглянути своє ставлення до життя.

Яким би важким не був ваш тягар відповідальності, здоров'я важливіше. Візьміть пару днів тайм-ауту і подумайте, від яких другорядних речей можете відмовитися, щоб не "згоріти".

Ви не можете спати

Немає кращого способу відпочити і набратися сил, ніж сон. Але ви настільки напружені, що півночі не можете заснути. Вимкніть телефон, не заходьте на пошту, ігноруйте повідомлення.

Ви завжди нещасні

Ви настільки морально виснажені, що у вас немає сил на емоції? Ваш пригнічений стан пов'язаний з відсутністю радості, великим завантаженням і неправильним способом життя. Подумайте, що змушує вас посміхатися і робіть це частіше. А ще краще візьміть відпустку, щоб набратись нових вражень та позитивних емоцій.

Джерело:24tv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>