Квітень 21, 2018, 20:14 | (0) | Добрі справи область
0bed500a8e4399afc4dd2cf27ef0835d627ed476

Сьогодні, 21 квітня, в Івано-Франківську в рамках акції «Місто квітів» висадять більше 10 тисяч айстр п’яти різних сортів.

Акція відбувається у десяти різних локаціях міста – у мікрорайонів “Позитрон”, “Каскад”, “Кишлак” і в центрі. Проте в першу чергу озеленили вулиці Симоненка та Миколайчука.

Зазначимо, що висадка квітів є початком великого загальноміського ЕКОруху, який має стати традиційним для франківців. “Ми висаджуємо насіння айстр, та франківці також хочуть висадити інші квіти. Наша акція стала вже загально поширена і планується провести її по цілому місті. Наступний такий захід буде наприклад на найкращий дитячий майданчик”, – каже секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, “Екорух «Місто квітів» – це подія для тих, хто скучив за весною. Багато людей розпочне садити квіти біля своїх домівок та в дворах і скверах.

Джерело: gk-press.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>