40-Е ПАЛОМНИЦТВО ДОВІРИ ТЕЗЕ

Грудень 29, 2017, 21:26 | (0) | Духовність і культура
shetovidPRoF(wild-mistress.ru)

Цього року молитовні зустрічі вже 40-го з черги новорічного «Паломництва довіри на землі», організованого екуменічною спільнотою з Тезе, що триватиме від 28 грудня до 1 січня, відбуваються у Базелі (Швейцарія), але прочани зупиняться також у Лерраху (Німеччина) та Сен-Луї (Франція).

Центральні заходи прийматиме швейцарське місто Базель. Великі спільні зустрічі відбуватимуться у спорткомплексі «St. Jakobshalle». Але той факт, що до вирішення організаційних питань залучені три країни, вчиняє цьогорічне паломництво особливим.

Три міста, які межують між собою, приймуть близько 20 тисяч молодих людей. Більшість паломників, як це відбувається під час таких заходів, проживають у місцевих родинах, які виявили готовність прийняти їх до своїх домівок. Дехто, однак, змушений розміститися у спортивних залах.

Папа Франциск у своєму посланні до учасників схвалив їхнє рішення зустрітись «прийняти та поглибити благовість Ісуса, що є джерелом радості для всіх тих, які для неї відкривають своє серце». 

Святіший Отець молиться до Святого Духа, аби Він «допоміг протестантській, католицькій і православній молоді втішатися та збагачуватися різноманітністю дарів, даних всім Христовим учням, аби показати, що радість Євангелія єднає нас, виходячи за межі всіх ран, завданих нашими поділами»

За матеріалами: radiovaticana

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>