3 в 1: Свято всіх святих українського народу, День молоді, День конституції - 28 червня

Червень 29, 2015, 13:18 | (0) | , , , , , , , , , , , | головне район
dsc02846

Свято починалося із недільної святкової Літургії. Продовжувалося урочистостями в центрі. Підходило до завершення гала-концертом, а завершилося гучною музикою в клубах.

Зранку на Літургії було згадано всіх святих українського народу (УГКЦ). Отець Дмитро Бігун привітав усіх із днем молоді та 19 річницею прийняття конституції. Після служби Божої люди вийшли на центральну площу міста, де о 12 годині розпочалися урочистості до Дня конституції України. Від керівництва району до присутніх краян звернулися: перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин, голова районної ради  Володимир Штогрин, міський голова Володимир Гусак. Державне свято супроводжувалось концертом, організованим відділом культури райдержадміністрації.

Далі святкування 19 річниці прийняття Основного закону плавно переросло в святкування дня молоді. З нагоди цього свята люди почали збиратися ще о 3 годині в парк ім. Р. Шухевича. О 4 годині розпочався Гала–концерт районного молодіжного фестивалю української естрадної пісні «Опільські роси». Молодь змогла показати свої здібності та таланти, розкривши її в голосі, який прославляв Україну, як могутню, сильну, міцну, надійну і незалежну Державу, яка ніколи не стане на коліна перед катом, як це було колись.

По закінченню гала-концерту молодь та більш старші не спішилися покидати парк, а влаштували собі гідний відпочинок у галасливих компаніях близьких, друзів, знайомих. Коли стали надокучати комарі - люди почали розходитися хто-куди. Дехто додому, а дехто продовжувати свято в клубах.

Такий подарунок зробив для молоді коктейль клуб "Маmmа-Міа": безкоштовний вхід. Тож молодь продовжила святкувати в ритмі Української музики із посиленими басами.

jgLa70axI0I

Олександр Рошкевич

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>