1120 років виповнилося місту Галич

Вересень 11, 2018, 17:54 | (0) | область
3d346d32833f172948b26699b9fa25699c89a251

Достименно історію заснування Галичу історикам не відомо ще і сьогодні. Існує версія, що це угорська хроніка анонімного автора. Згідно неї, то на кінці дев`ятого століття місто було важливим осередком політичного та торговельного життя на Русі.

Розквіт Галича припадає на 12-13 століття, адже Галицько-Волинське князівство тоді вважалося одним із найбагатших та розвинутих. Про це також свідчать численні архітектурні пам`ятки.

Народний депутат України Михайло Довбенко каже, що основним завданням сьогодні політики має бути зберегти минулі надбання. Археологічні дослідження Галича розпочалися ще в 19 столітті. Кожного разу науковці відкривали нові сторінки минулого.

Місто є справжньою туристичною перлиною західної України

Саме на туристичну галузь, як на найбільш перспективну, покладають надію представники місцевої влади. Міський голова Орест Трачик каже, що туристів та гостей приваблює не тільки історія, а й неймовірна природа, зокрема “Галицький природний парк”. На вихідні та у святкові дні в місто приїжджає чимала кількість відпочиваючих. Чиновники додають, що хочеться більше інвестицій у місто, у його соціально-економічний розвиток.

Пригадаємо, що декілька років тому місто Галич увійшло до списку “7 чудес України” в номінації “Історичні міста та містечка”.

Джерело: if.oblast.online

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>