«1+1 медіа» та Film.ua Group проведуть кінофестиваль «ДеКіно»

Квітень 15, 2016, 14:09 | (0) | новини Україна Шоу-бізнес
IMG_0297

23-24 вересня «1+1 медіа» та Film.ua Group проведуть у Києві кінофестиваль «ДеКіно». Про це повідомили генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко та співзасновник Film.ua Group Сергій Созановський під час спільної прес-конференції 15 квітня

Конкурсна програма фестивалю включає кілька номінацій: «Фільм, знятий на мобільний телефон», «Трейлер до власного серіалу», «Веб-епізод», «Рімейк відомого фільму». Тема – «Я знаю країну, в якій живу». Прийом робіт – з 10 травня до 7 липня. Основна вимога – не довше 7 хвилин. Загальний призовий фонд фестивалю – 50 тис. грн. Співголови журі – продюсер Film.ua Group Ірина Костюк та головний продюсер фільмів і серіалів каналу «1+1» Олена Васильєва.

Програма фестивалю складатиметься з трьох частин:

1. Показ поданих на фестиваль робіт.

2. Освітня частина – майстер-класи метрів кіно- та серіальної сфери (операторська майстерність, продюсування тощо).

3. Пітчинг The Next Big Thing. Цього року його проводить «1+1 продакшн». Учасникам пропонують зняти кліпи для десяти популярних українських пісень. Переможець пітчингу отримає можливість зняти кліп для переможця «Голосу країни».

Нагадаємо, 21 квітня в кінотеатрах України відбудеться прем'єра фільму «Я з тобою», створеного продакшном Sister's production на замовлення телеканалу «1+1».

22 грудня в широкий прокат в Україні вийде перший фільм-фентезі про українських супергероїв «Сторожова застава», знятий за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Стрічку випускає в прокат компанія B&H Film Distribution. Фільм знімає кінокомпанія «Кінороб» за підтримки Держкіно. Бюджет: 40 млн. грн. У виробництві фільму також беруть участь члени ініціативної групи «#КіноКраїна» Film.uа Group (дистрибуція і постпродакшн) і StarLightMedia (медіапідтримка). Усі СGI і VFX ефекти створюватиме українська студія Postmodern.

Представники Film.ua Distribution уклали угоду щодо попереднього продажу всіх прав на повнометражне українське фентезі «Сторожова застава» з дистрибуторською компанією Veera Film&Distribution на територію Індії, а також з дистрибутором Visicom Surya Gemilang - на території В'єтнаму і Малайзії.

Джерело: detector.media

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>