10 ЯКОСТЕЙ СПРАВЖНЬОЇ ЖІНКИ – ПОГЛЯД ЧОЛОВІКІВ

Червень 6, 2017, 15:05 | (0) | інше Духовність і культура Скриня домашніх порад

Справжня жінка повинна бути …

1. Люблячою

Що б там не кричали феміністки, але для будь-якого чоловіка найголовніше  в жінці – це здатність любити, дарувати своє тепло і ніжність. Вона може бути невимовно красивою / багатою / сексуальною, але якщо вона не вміє щиро любити свого чоловіка – вона навряд чи знайде справжні взаємні почуття.

2. Доброю

Великодушність – чоловіча якість, а доброта – жіноче. Вона повинна вміти прощати помилки, причому не тільки чужі, але й свої. Як казав Наполеон Бонапарт: “Красива жінка подобається очам, а добра серцю; одна буває прекрасною річчю, а інша скарбом “.

3. Жіночною

Вона повинна виглядати як жінка, і вести себе відповідно. Жіночність взагалі важко описати словами. Вона або є, або її немає.

4. Мудрою і терпеливою

І мова йде зовсім не про отриманий диплом або академічні знання. Тільки вроджена, природна мудрість, яка дозволяє дівчині дивитися вглиб людини і бачити суть речей, робить з неї справжню жінку. Вона на генетичному рівні розуміє закони природи і відносин. Вона вміє радіти життю.

5. Хорошим психологом

Інакше як вона зможе так віртуозно, майстерно управляти чоловіком? 🙂 Вона розбирається в оточуючих людях, і розуміє, чому вони так думають і роблять. Ця здатність дана всім жінкам від природи як інструмент у виборі чоловіка (батька її майбутніх дітей).

6. Вміти бути і беззахисною, і сильною

Але тільки поруч зі своїм чоловіком. Цим вона висловлює йому свою довіру. Але коли поруч немає хлопця, справжня жінка не опускає руки і не плаче про долю – вона сама будує своє майбутнє і вміє бути сильною.

7. Працьовитою

Їй подобається віддавати – своє тепло, свою працю. Працьовитість – це не стільки заробляння грошей (це залишимо нам, чоловікам), скільки турбота про будинок і дітей.

8. Господарською

У будинку у неї завжди прибрано, чоловік нагодований, а діти одягнені. Крапка.

9. Справедливою

Своєму чоловікові вона не дозволить здійснювати підлі і негідні вчинки. Сама вона, природно, до такого теж ніколи не опуститься.

10. Різною

Вранці вона пахне свіжістю, вдень – смачними пирогами, а ввечері – дорогими парфумами. В залежності від ситуації і життєвих обставин вона може бути сексуальною, господарською, ніжною, милою, впертою, жорсткою, сильною, слабкою – вона вміє бути різною!

За матеріалами: dc.lviv.ua

Фото: resilienciamag

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>