​У Судані скасували комендантську годину. Перехідний період в країні триватиме не більше двох років

Квітень 13, 2019, 22:55 | (0) | Світ
A6E8AABE-34D3-42AB-BBDD-68665B0AC047_cx0_cy11_cw0_w1023_r1_s

Глава перехідної Вищої військової ради Судану Абдельфаттах аль-Бурхан оголосив про скасування в країні комендантської години. Крім того, в Судані з займаних посад зняті губернатори всіх провінцій. Також глава перехідної Військової ради заявив, що перехідний період в Судані триватиме не більше двох років, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».

Міністр оборони Судану Авад бін Ауф 11 квітня оголосив про перехід влади в країні до Вищої військової раді і затримання президента Омара аль-Башира. Пізніше Генштаб Судану повідомив про взяття президента під варту. У Судані оголошений дворічний перехідний період і режим НС строком на три місяці. Міністр оборони і глава Вищої військової ради Судану Авад бін Ауф 12 квітня заявив про свою відставку. Генерал Абдельфаттах аль-Бурхан приніс присягу в якості глави Вищої військової ради Судану і вступив на посаду.

Фото aa.com.tr

Джерело: k-z.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>