​В Україні почалися спільні навчання повітряних сил НАТО та України

Жовтень 8, 2018, 23:24 | (0) | Україна
44_main

В Україні почалися великомасштабні спільні маневри Північно-атлантичного альянсу Clear Sky 2018. На кількаденні навчання прибули, зокрема, винищувачі зі США та представники інших країн НАТО, в тому числі й Польщі, повідомляє Польське радіо.

Як повідомило Міністерство оборони України, у навчаннях беруть участь понад 700 солдатів. Війська НАТО представляють Польща, Бельгія, Румунія, Велика Британія, Нідерланди, Данія, Естонія та Сполучені Штати. США відправили на тренування 10 одиниць військової техніки, в тому числі винищувачі F-15, транспортери C-130 та безпілотні літаки. Маневрами керують спільно американські та українські військові. Основними базами навчань є військові аеропорти: «Старокостянтинів» у Хмельницькій та «Гавришівка» у Вінницькій областях. Як написано в повідомленні, під час вправ українські військові зможуть вчитися виконувати завдання спільно із силами НАТО. Маневри триватимуть до 19 жовтня. Українська сторона багато разів декларувала, що її метою є реформувати військові сили відповідно до стандартів НАТО, а в подальшій перспективі – приєднатися до Альянсу.

Американський винищувач F-15 Eagle. Фото Pixabay

Джерело: k-z.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>