Італія відмовилася прийняти судно з понад 600 мігрантами

Червень 11, 2018, 17:53 | (0) | Світ
2507_140422

В понеділок, 11 червня, уряд Італії не дозволив гуманітарному судну Aquarius ввійти на свою територію і дав вказівку рухатися до Мальти.

Рішення розвернути судно на якому знаходиться близько 629 чоловік належить одіозному міністру внутрішніх справ Італії Матео Сальвіні, про що політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Франція не пускає мігрантів через свій кордон, Іспанія захищає свої межі зі зброєю. Від сьогодні Італія також починає говорити «ні» торгівлі людьми та нелегальній міграції» - заявив Сальвіні.

Серед 629 людей на судні, яке є власністю європейської благочинної організації SOS Mediterranee, знаходиться 123 дитини і сім вагітних жінок. Людей було підібрано біля узбережжя Лівії.

У свою чергу мери південних італійських міст Неаполь, Палермо, Таранто, Мессіна та Реджо-Калабрія заявили, що готові прийняти у себе судно з біженцями.

Варто уточнити, що Сальвіні є лідером націоналістичної партії «Ліга Півночі», популярність якої зросла паралельно до зростання антиміграційних настроїв в Італії. Політик відомий своїми закликами перешкоджати мігрантам проникати до Європи і проханням до НАТО про допомогу в захисті узбережжя Італії.

Джерело: zaxid.net

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>