Ірпінські освітяни пізнавали край Роксолани

Липень 18, 2017, 09:22 | (0) | інше Добрі справи Духовність і культура МОЄ МІСТО новини район
ірпніці 1

Колиску Насті Лісовської нещодавно відвідала доволі чисельна делегація освітян Ірпіня Київської області. Рогатин та це знане місто Київщини єднає давня дружба, а головно наші освітні заклади. Її витоки сягають ще 1995 року, коли в Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній школі № 12 з вивченням іноземних мов ім. З.Алієвої утворили учнівську організацію «Країна «Роксоланія».

Гостей краю – представників ірпінських шкільних та позашкільних закладів, багато хто з яких уперше прибув до нашого міста, хлібом-сіллю зустріла на центральній площі Роксолана. Далі у міській раді відбувся «круглий стіл» під керівництвом секретаря міськвиконкому Галини Богун, котра від імені міського голови Сергія Насалика привітала гостей, зазначивши, що Рогатинська міська рада надає всебічну підтримку закладам освіти міста. Ірпінці дізналися багато цікавого про програми, які реалізовує міська рада за рахунок коштів міського бюджету, про підтримку дитячої творчості, інтелектуального розвитку, організацію дозвілля школярів. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Лідія Дуда вела мову про функціонування галузі освіти в районі, де головною проблемою на сьогодні залишається зменшення з року в рік кількості дітей в школах. Натомість в ірпінських шкільних та позашкільних закладах ситуація прямо протилежна: шкільні класи та групи в дитсадках переповнені, тож діти навчаються у дві зміни, актуальним є будівництво нових дитсадків.

Цікаву презентацію своїх навчальних закладів для гостей з Київщини провели директори Рогатинських СЗОШ 1-3 ст. № 1 та ЗОШ 1-3 ст. № 2 Мирослава Генега і Марія Грешко, Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого Ігор Доронюк, а учениці ЗОШ № 2 на гарний настрій подарували музичний сувенір. У знак пошани до нашого міста. його мешканців керівник делегації, директор Ірпінської СЗОШ № 12 Валентина Антоненко презентувала пишні короваї на вишиваних рушниках  міській раді в особі її чільника С.Насалика та краєзнавцеві М.Воробцю.

ірпінці

Ірпінські освітяни з підвищеним інтересом ознайомилися з перлиною сакрального мистецтва - церквою Зішестя Святого Духа, занесеною до Списку охорони культурної спадщини ЮНЕСКО, та музеєм письменника Миколи Угрина-Безгрішного.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>