Іран погодився виплатити компенсації за збиття літака МАУ. Суму поки не називають

Липень 31, 2020, 13:20 | (0) | Світ
Іран погодився виплатити компенсацію за збиття біля Тегерана літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України»

Про це заявив офіційний представник МЗС Ірану Аббас Мусаві 30 липня, повідомляє IRNA.

«Іран згоден на виплату компенсацій, але це займе багато часу», — сказав він, відповідаючи на запитання журналіста про результати переговорів з українською стороною.

Яку суму врешті погодився виплати Іран, наразі невідомо. МЗС України поки відмовляється її називати. Ще у лютому Іран пропонував виплатити по 80 тисяч доларів родинам українців, загиблих в авіакатастрофі. Проте українська сторона відмовилася і вимагала більших виплат.

«Рахувати суму збитків наразі зарано. Це буде результатом перемовин» — сказав глава МЗС України Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу 31 липня, коментуючи перемовини з іранською стороною. Він додав, що Іран погодився виконати усі умови відповідно до конвенцій, учасником яких він є.

За словами Кулеби, сторони домовилися про структуру перемовин, щоб визначити максимально всі технічні та юридичні нюанси, а тоді визначать суму компенсації.

Як ми повідомляли, 30 липня У Києві стартували переговори іранської та української делегацій щодо цих компенсацій родичам загиблих у цій авіакатастрофі. Україна на цих переговорах представляє усі держави, громадяни яких загинули на борту збитого літака МАУ. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба сказав, що його відомство докладе усіх зусиль, щоб компенсації були максимальними.

Джерело: hromadske.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>