Івано-Франківськ став фіналістом конкурсу на звання “Молодіжної столиці”

Лютий 10, 2018, 23:32 | (0) | область
924232

Івано-Франківськ – серед десяти міст-фіналістів конкурсу “Молодіжна столиця України”.

Місто-переможця конкурсу оберуть  16 лютого у Києві.

На засідання представники міської влади та молоді (до 3-х осіб)  виступатимуть  з презентацією про те,  чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України 2018 року.

Усі охочі зможуть переглянути засідання Наглядової ради в онлайн режимі на офіційному сайті конкурсу youthcapital.org.ua.

До переліку фіналістів увійшли: Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Львів, Рівне, Тернопіль, Харків. Їх обрали з-поміж 50-ти заявок.

Основна мета конкурсу – активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України.

Конкурс ініційований Мінмолодьспорту, Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України

Переваги для міста-переможця конкурсу – промоція міста на європейському рівні, підвищення іміджу та рівня довіри до міської влади, налагодження співпраці з містами-молодіжними столицями в Європі.

Джерело: pravda.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>