Івано-Франківськ — помаранчевий, Калуш — зелений. Україну поділили на "зони" за поширеністю COVID-19

Серпень 1, 2020, 12:07 | (0) | область
1596263543_618a074d27d89a66c62d

За результатами засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 31 липня три регіони визначені за рівнем поширення COVID-19 як червоні зони: по одному — у Волинській, Тернопільській та Чернівецькій області.

До помаранчевої зони віднесені 10 регіонів: 2 — у Волинській, 4 — у Львівській, 2 — в Івано-Франківській та 2 — у Тернопільській областях, інформує Міністерство охорони здоров'я.

До жовтої зони потрапили 40 регіонів.

Державна комісія з надзвичайних ситуацій віднесла місто Івано-Франківськ і Тисменицький район до «помаранчевої» зони, інформують "Вікна".

Державна комісія з надзвичайних ситуацій віднесла до “жовтої” зони наступні населені пункти і райони: місто Яремче, Богородчанський, Городенківський, Косівський та Надвірнянський райони.

З інтерактивною картою поділу за заворюваністю на коронавірус можна ознайомитися за посиланням.

Які правила, пов'язані зі сферою туризму, діятимуть з 3 серпня, розповів начальник відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко.

На території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено “помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для “зеленого” та “жовтого” рівня епідемічної небезпеки, забороняється:

1) проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше ніж 100 осіб та більше однієї особи на 20 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід;

2) діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;

3) роботу після 24-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

4) приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

5) оздоровлення та відпочинок дітей за межами зазначеної території.

Державна комісія з надзвичайних ситуацій буде збиратись щоп’ятниці і оновлювати ці правила.

Джерело: vikna.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>