Івано-Франківськ: Навчальні заклади через епідемічну небезпеку відкриватимуть поетапно

Вересень 16, 2020, 10:44 | (0) | область
9ea2b15f174a34c4d833a58979b30afc7d13ef75

За звичайним навчанням так засумували.

Таке рішення Державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зобов'язує продовжити карантинні заходи, зокрема, в освітніх закладах.

Навчання в школах Івано-Франківська відбувається в дистанційному режимі. Від того втомилися всі. Звісно, з Інтернетом у місті все гаразд. Але онлайн-уроки відривають від роботи батьків, напружують учителів. Тож 15 вересня депутати міськради на позачерговій сесії обговорили зонування. Керуючись Конституцією та Законом України "Про освіту", проголосували за відновлення навчання у закладах середньої освіти.

Отож учні початкових класів зможуть сісти за парти з 21 вересня, а решта школярів - з 28 вересня. Батьки мають право самостійно обрати форму навчання для дітей та подати відповідну заяву.

Дошкільні навчальні заклади поетапно відкривають із 15 вересня. Міська влада подбала про забезпечення в них вимог карантину, виділила на це 2,2 млн грн. Звісно, йдеться про комунальні заклади освіти.

"Стабілізується ситуація із поширенням коронавірусу, тенденція зі зменшенням завантаженості ліжок позитивна. За останню добу - 36 нових випадків COVID-19. На 15 вересня третина із 255 пацієнтів комунальних медзакладів - іногородні. Із міського бюджету передбачено кошти на ПЛР-тестування, за потреби педагогів. Потрібно пам'ятати, що пандемія COVID-19 з нами ще надовго. Тож змушені пристосуватися та навчитися жити в нових умовах", - наголосив міський голова Руслан Марцінків.

Джерело: www.golos.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>