Івано-Франківська міськрада вимагає законодавчо заборонити пропаганду гомосексуалізму

Грудень 15, 2017, 23:15 | (0) | Добрі справи Духовність і культура область

Івано-Франківська міська рада одноголосно прийняла звернення до керівництва держави з вимогою законодавчо заборонити пропаганду гомосексуалізму в країні та захистити традиційну сім’ю.

Проект звернення запропонували до розгляду на початку сесії, міський голова Руслан Марцінків погодився внести його у порядок денний, пізніше, не зачитуючи й не ознайомлюючи депутатів зі змістом документа, документ поставили на голосування, – повідомляє місцеве видання Kurs.

Зазначається, що всі 29 присутніх у залі обранців проголосували “за”.

У зверненні до резидента, Кабміну, Верховної Ради та РНБО зокрема є вимоги “заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих “маршів рівності”, “прайдів”, “гей-парадів”, “фестивалів квіp-культури” тощо. Ухвалити Закон України “Про заборону пропаганди гомосексуалізму”. Та створити Міністерство у справах сім’ї або запровадити інститут Урядового уповноваженого з питань сім’ї”.

Джерело: informator.news

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>