Євросоюз виділить Африці півмільярда євро на вирішення проблем з нелегальною міграцією

Червень 29, 2018, 15:17 | (0) | Світ

Лідери 28 країн-членів Європейського Союзу дали згоду на виділення цільового фонду ЄС для Африки €500 млн у зв'язку з нелегальною міграцією.

Про це йдеться у висновках за підсумками першого дня саміту глав держав і урядів Євросоюзу, який проходить в Брюсселі, опублікованих на сайті Ради ЄС.

«Європейський Союз погодився на формування другого траншу для пункту розміщення біженців в Туреччині і одночасно переводить €500 млн з резервів Європейського фонду розвитку Цільового фонду ЄС для Африки», - йдеться у висновку.

Крім того, країни-члени Євросоюзу закликали вносити свій вклад в Цільовий фонд ЄС для Африки з метою наповнення ресурсів.

«Подолання проблеми міграції вимагає партнерства з Африкою, спрямованого на істотне соціально-економічні перетворення Африканського континенту, спираючись на принципи і цілі, визначені Африканськими країнами в їх порядку денному на період до 2063 року. Євросоюз і його країни-члени повинні відповісти на цей виклик», - йдеться у висновку.

Джерело: journalist.today

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>