Євродепутат Гармс про події з НАБУ: Почуваюся "чужинцем" від новин з України

Грудень 7, 2017, 13:36 | (0) | Світ Україна
3B63E323-2BC0-45DC-A1D5-F7D132CF52FD_w1023_r1_s
Депутат Європарламенту Ребекка Гармс, коментуючи інформацію щодо останніх подій навколо українського Національного антикорупційного бюро, заявила, що почувається "чужинцем" від новин з України.

"Ми будемо реагувати в Брюсселі, якщо це станеться (парламент отримає одноосібне право звільняти главу НАБУ - ред.). Для друзів України у Європейському парламенті НАБУ та його незалежність є вирішальними. Ми будемо захищати прогрес, за який виступає НАБУ як інститут із боротьби з корупцією", - зазначила Гармс.

Вона також додала, що "протягом останніх днів почувалася чужинцем від новин з України".

Крім цього, євродепутат прокоментувала і дії щодо екс-голови Одеської облдержадміністрації, лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі: "Тепер Міша має відповісти на звинувачення прокурора. Якщо це правда, це жахлива історія. Як із минулого".

Раніше повідомлялося, що законопроект №7362, що давав парламенту право одноосібного звільнення глав НАБУ, САП і членів НАЗК, знятий з порядку денного засідання Верховної Ради.

Джерело: www.ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>