“Я ЗБИРАЛАСЬ ЗРОБИТИ АБОРТ, АЛЕ БОГ СКАЗАВ МЕНІ ЗАЛИШИТИ МОГО СИНА”

Червень 11, 2019, 12:51 | (0) | Духовність і культура
_107320905_gettyimages-492754509

Відома голлівудська акторка Стейсі Деш розповіла про те, як Бог зупинив її від аборту в останній момент.

Відома завдяки фільмам “Людина епохи Відродження”, “Принц із Беверлі-Хілз” акторка в інтерв’ю журналу People розповіла про те, що переконало її не робити аборту.

Дитинство Стейсі пройшло не в надто доброму оточенні: наркотики, насильство, суїцидальні настрої. “Я була нещасною людиною. Дойшло до того, що я не хотіла жити.”

Невдовзі дівчина познайомилась з музикантом – і завагітніла.

“Коли я дізналась, що вагітна – мені зовсім не хотілось жити. Я приймала багато наркотиків і шукала способу покінчити з життям. Я хотіла зробити аборт. Коли прийшла в клініку, то всередині все розривалось, я плакала і говорила Богові “Будь ласка, скажи, що мені робити”. І Бог відповів мені: «Бережи свого сину”.

Це було так реально! Я вирвала капельницю з руки і сказаал “Я не віддам свого сина”.

Сину Остіну зараз 25. Також є донька Лола, їй 12.

Акторка не приховує свого минулого від дітей. “Найкращий спосіб захистити дітей – бути чесним із ними. Я хочу, щоби вони знали. Немає нічого, чого вони не можуть перебороти.

Історія стейсі – одне із багатьох свідчень того, як жінки в останню мить вирішують не робити аборту.

В одному інтерв’ю акторка Ешлі Братчер, яка зіграла роль Еббі Джонсон у фільмі “Незаплановані” (стрічка розповідає правдиву історію колишнього директора кліінки по плануванню батьківстваЕббі Джонсон, яка залишила свою роботу спеціаліста по абортах, щоби стати на захист життя) поділилась шокуючими фактами свого народження.

Вона розповіла, що після того, як уже погодилась грати роль головної акторки фільму, її мати зателефонувала їй і розповіла, що майже не перервала було її життя абортом. Вже перебуваючи на операційному столі зрозуміла, що не зможе зробити цього. “Я встала, вийшла і вибрала тебе”.

“Мене вражає, що я нічого не знала про це до того моменту, поки не взялась за цю роль, щоби зіграти Еббі Джонсон і розповісти одну із найбільш життєстверджувальних історій за всю історію кіно” – сказала Ешлі.

Адаптація Тетяни Трачук

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>