Як цікаво провести вихідні: ТОП-5 подій

Червень 30, 2017, 21:37 | (0) | новини область Україна

WestNews рекомендує кращі культурно-мистецькі події, що відбудуться в Івано-Франківську найближчих вихідних.

Frankivsk runday

Дата: 01.07.2017 Час: 08:30 Місце: Парк культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка, вул. Шевченка NaN, Івано-Франківськ

У міському парку відбудеться ранковий забіг в форматі runday в дружній і веселій атмосфері. Точка збору, старту та фінішу: вхід у міський парк із вул.Чорновола, 107. Потрібно безкоштовно зареєструватися на www.runday.org . Не  зважайте на обмеження щодо віку або спортивної форми.

Вело Йога 2017

Дата: 02.07.2017 Час: 11:00 Місце: Yoga IF School (вул. Стуса, 35а), Івано-Франківськ

Заняття з йоги буде проводити керівник «Yoga if School» Юрій Сулик та провідні інструктори формації: Салітра Наталія, Демиденко Оля, Левченко Ігор, Несторко Роман, Абібуллаєва Мар’яна, Андрусишин Ірина. Заняття буде безкоштовним, триватиме близько 1,5 години, носитиме ознайомчий характер та відбуватиметься в режимі марафону.

Маршрут – Вовчинці-Єзупіль-Дністер, де і відбудеться заняття з йоги. Загальна тривалість заходу – 6 годин. Дрес-код – велосипед та килимок для йоги. Тільки для повнолітніх або дітей у супроводі батьків.

Виставка живопису “Мотанка”

Дата: 01.07.2017 Час: 10:00 Місце: Фортечна галерея “Бастіон”, пров.Фортечний 1, Івано-Франківськ

У картинах показане поєднання минулого з існуючим, утворюючи в цілому фантасмагорійний образ. Усі картини написані на чорному фоні задля надання їм більшого контрасту і динамічності. Техніка на висвітлення зображення запозичена з темперного іконопису.

Фотовиставка Наталії Ступінської “Scan art”

Дата: 01.07.2017 Час: 10:00 Місце: Фортечна галерея “Бастіон”, пров.Фортечний 1, Івано-Франківськ

Виставка є експериментальною, як і сама техніка виконання. Фото створені за допомогою офісного сканера. Кожного разу виходить щось непередбачуване і навіть шматок мила на склі сканера проявляє свою динаміку. Процес створення знімків є не менш цікавим, ніж вони самі.

Вистава «Вовченята та «Золоте» правило»

Дата: 02.07.2017 Час: 12:00 Місце: Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки (вул. Незалежності, 10а)

Вистава для дітей від 3 років. «…Як ти будеш ставитися до всіх, так і всі будуть ставитися до тебе…» – золоте правило людських  відносин. У виставі, на прикладі дружби Вовченят і Червоної Шапочки, діти будуть вчитися перевіряти свої вчинки з “золотим правилом” і будувати з оточуючими взаємно добрі, безконфліктні відносини.

Джерело: westnews.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>