"Як припаркувати свій велосипед?" чи "Симетрія по-Рогатинське"

Червень 23, 2015, 09:57 | (0) | , , , , | головне район
DSC09615

Літо, спекотна пора. Дедалі більше велосипедів виїжджають на простори вулиць міста. Екологічно чистий вид транспорту, ідеальний тренажер для ніг також потребує місця для паркування. Ось, вашій увазі споруда для паркування, яка розміщена поруч з супермаркетом "Барвінок", що на вулиці Угрина Безгрішно.

Із проблемою паркування свого двохколісного стикаються дедалі більше людей. Ось слова деяких, які погодилися поговорити про цей "казус" в місті.


Ігор, 24 роки

"Коли тут стоїть один велосипед, то я вже свій не маю де ставити. От колись візьму і висаджу їм на ту клумбу."


Олег, 18 років 

"Для чого ставити клумби там, де мають бути велосипеди? Колись треба зробити так, як в Бережанах воювали за заїзд до центру міста. Привязали до машини і розвезли. А цю просто-на-просто, хтось-колись покотить на мусорник."


Євген, 30 років

"Це напевне робили монополісти, бо місце лише для одного велосипеда. Не треба далеко бігти, щоб показати бардак в країні, під носом он що коїться. У нас тільки велосипеди тримають в середині приміщення, світ такого не бачив."


Оля, 22 роки

"За те симетрія є. Їм вигідніше, щоб красиво виглядало, і їм не вигідно на цьому місці ставити велосипеди. Імідж фасаду не передбачає велосипедів в їхніх очах. Краще красиво розмістити клумби та недіючу парковку для велосипедів, яка слугує рекламою "Першої Страхової"."


Для того, щоб зясувати, хто за це відповідає, було опитано працівників супермаркету. У ході власного розслідування, зясувалося, що паркувальна споруда стоїть прямо "на долоні" камер відеонагляду. У рамках безпеки це дуже продуманий крок. Значить потрібно посунути клумбу, але всі відхрещуються, мовляв, не їх це компетенція. Потрібно звертатися до власника приміщення, а не до звичайних працівниців. Всі прекрасно знають, що власник сам не ставив цих клумб. Тому розслідування зайшло в тупік, через "спихання" одне на одних.

І все ж таки, хто буде переставляти ці клумби задля комфорту людей - знати не час. Згодом ми побачимо нову статтю, присвяченій даній темі, яка вже буде містити відповіді, хто винний в логічності роботи чи перфекціоністичній симетрії.

Олександр Рошкевич   DSC09613 photo3119290_371720957

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>