Як привчити дитину до здорового харчування — поради психолога

Квітень 15, 2017, 17:39 | (0) | Здоров'я і краса Куточок для батьків і малечі

Усі батьки хочуть, щоб їх дитина харчувався правильно, однак найчастіше діти обирають “смачну”, а не здорову їжу, пише ГолосUA.

“Якщо ви хочете привчити свою дитину до здорового харчування, то, перше, що варто робити -- це подавати йому приклад власною поведінкою, -- каже психолог Катерина Мельникова. -- Тому не варто готувати дитині їжу окремо, їсти при ній  солодке, якщо їй забороняєте. Така поведінка викличе у дитини відчуття несправедливості і відіб'є бажання їсти здорову їжу”.

Тож найдієвішим способом експерт називає перетворення сніданку\обіду\ вечері на свято. В ідеалі, всі члени сім'ї повинні збиратися разом, вимикати телевізор, відкладати гаджети і розмовляти один з одним -- тоді будь-який прийом їжі буде асоціюватися у дитини з добротою і теплом, а що саме їсти, стане не так вже й важливо.

Також варто дозволяти дитині вибирати, що їх хочеться з'їсти сьогодні -- головне надавати на вибір тільки корисні продукти. У такому випадку ви будете впевнені, що ваше чадо харчується правильно, а ваша дитина отримає можливість вибору.

Джерело: dobryjlikar.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>