Як очистити нирки від каменів?

Вересень 7, 2017, 13:40 | (0) | Здоров'я і краса новини
funkcii-peceni55-600x381

Нирки є чи не найголовнішим органом людського тіла, за добу вони здатні відфільтровувати майже 150 л крові, звільняючи її від шкідливих речовин. Однак вони потребують додаткового лікування і очищення.

Першим кроком буде нормалізація харчування. Старайтесь пити перед їжею воду або свіжий сік, після того салат з сезонних овочів і тільки тоді їжте основну страву. Крім того, аби запобігти каменеутворенню в нирках, слід якомога менше вживати м’яса та борошняних виробів і віддавати перевагу в раціоні сирим овочам і фруктам. Очищення нирок рекомендоване не всім: зокрема, цю процедуру не можна проводити людям з хворим сечовим міхуром або ж з гострими захворюваннями нирок. Небажана ця процедура й для чоловіків, які страждають від аденоми простати. Спосіб очищення нирок за допомогою соків досить простий і доступний. Його особливо легко й корисно застосовувати влітку, коли багато свіжих фруктів та овочів. Сокотерапія передбачає вживання різних соків за певною схемою. Наприклад: у липні - огірковий сік, у серпні - з кабачків, у вересні - гарбузовий. Це періоди дозрівання цих овочів, коли в них спостерігається максимальна концентрація корисних речовин. Годяться для очищення нирок і сокові коктейлі. Для цього слід один із цих соків (огірковий, гарбузовий чи кабачковий) узяти за основу, а потім до нього додати будь-який інший - до смаку. Потрібно випивати по 1 склянці соку за 30 хв до їди тричі на день. Наприкінці літа-початку осені можна провести очищення нирок за допомогою кавунів. Для цього потрібно дотримуватися спеціальної дієти, що складається переважно з кавунів, яких потрібно щодня з’їдати якомога більше, й житнього хліба (300 г на добу). Таке харчування має тривати 1 тиждень.

Джерело:zdorovia.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>