Як офісні перекуси впливають на організм

Листопад 30, 2017, 13:51 | (0) | Здоров'я і краса
9876986

Вчені дали науково підкріплене пояснення небезпеки харчування в офісі.

“Офісні перекуси – це наше спасіння в одній особі з ворогом. Коли ми схильні до вічного стресу, вони допомагають заспокоїтися. А з поганого – це перевищення добової норми споживання калорій майже вдвічі. Тобто стають причиною зайвої ваги”, – йдеться в повідомленні.

Нещодавні дослідження вчених показали, що більшість жінок, які змушені працювати в офісах, на рік споживають приблизно на 100 000 кілокалорій більше, ніж варто було б.

Дослідження проводилося протягом 45 тижнів. У ньому взяли участь 1000 жінок-офісних працівниць, харчові звички яких ретельно вивчалися. Приблизно 39 відсотків жінок зізналися, що в їхніх столах завжди є печиво, чіпси або крекери.

Особливо це стосується чіпсів – то вони є фаворитами серед працюючих дівчат. Дослідження також показало, що дівчата в середньому вживають приблизно 135 пакетів чіпсів в рік. Що стосується солодощів в рік дівчата з’їдають близько 90 шматків торта, 95 пакетів солодощів і 45 пончиків.

Близько 47 відсотків респондентів заявили, що в їх щоденному раціоні присутні і свіжі фрукти. Згідно з дослідженнями, піддослідні вживали близько 180 штук плодів фруктів на рік.

І хоча 21 відсоток дівчат заявили, що вони не можуть взяти всю волю в кулак і відмовитися від смачних перекусів в офісі, але вся група погодилася, що пік бажання щось з’їсти випадала на 10:30 ранку і 15:30 дня.

Джерело: narodna-pravda.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>