Як нестача сну впливає на здоров’я людини

Травень 25, 2018, 13:28 | (0) | Здоров'я і краса
Too early

Для дорослих необхідно спати мінімум 7 годин, щоб відчувати себе бадьорими та готовими ефективно функціонувати протягом дня. Дефіцит сну спричиняє ожиріння та діабет.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на comments.ua, вчені склали список з 6 головних симптомів, які сигналізують про недостатню кількість сну. Спеціаліст зі сновидінь Надія Бастіна розповіла, що людина, яка хронічно не висипається, відчуває постійний голод, втрачає здатність швидко приймати рішення, переживає емоційні зриви, страждає на порушення пам’яті та зниження лібідо, через що зникає повноцінний секс.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, за результатами дослідження шотландських вчених, звичка пізно лягати спати негативно впливає на психіку людини. 

Нагадаємо, що нейробіолог з Наукового центру сну при Каліфорнійському університеті в Берклі Метью Уокер провів дослідження про те, скільки годин сну на добу необхідно людині. Він дійшов висновку, що сон протягом 8-9 годин на добу допомагає запобігти передчасній смерті. 

Джерело: narodna-pravda.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>