ЯК ЗУСТРІТИ СВЯТА ТАК, ЩОБ НЕ ЗВАЛИТИСЯ З НІГ?

Січень 4, 2018, 22:48 | (0) | інше Духовність і культура
3bfa9201dadb0b8e9a597abb74d8a470_XL

Традиційна вечеря із дванадцяти пісних страв, прибраний дім, святковий Різдвяний стіл… Все це, звісно, невід’ємна частина Різдвяних свят, однак – і непосильний об’єм праці. Як встигнути все – і залишитись притомним? ДивенСвіт пропонує декілька порад.

Насамперед слід до всього ставитись розважливо, із долею здорового глузду. І найчастіше – господиням. Бо кожна жінка хоче, щоб святковий стіл був якнайсмачнішим і найрізноманітнішим. Але тут важливо – не сліпо прагнути ідеалу: коли вам ще бракне дванадцятої страви, а ви вже падете з ніг, то зупиніться. Вечір перед Різдвом – це час спільної сімейної зустрічі для зустрічі з Ісусом. Ось для цього варто приберегти сил.

Ніхто з колядників, ані гостей не прийде з ганчіркою і рукавичками, щоб дослідити, наскільки у вас чисто. Постарайтесь, щоб було охайно, але, як то кажуть, без фанатизму.

Постарайтесь закупити продукти за кілька днів до моменту приготування – це облегшить увесь процес.

Не робіть усього самі. Свято для всіх, святкові смаколики –  також. То ж чому не усі мають попрацювати? Приготовані страви усією сім’єю смакуватимуть як ніколи. Найкраще, коли все родина робить спільно або ж кожен готує свою особливу страву.

Найголовніше правило передріздвяних приготувань – мир. Це лише єдина і незамінна умова народження Бога у нашому серці. Не ялинка, не делікатеси, не обновки, а взаєморозуміння, усмішки, ласкаві слова. Що з тих дванадцяти страв, якщо до столу сядуть усі пересварені чи незадоволені?

Якщо ви щось забули придбати, і уже пізно – не сумуйте. Головне перед Різдвом – не забути примиритись з Ісусом, піти до Сповіді. Бо дуже часто ми встигаємо подбати про усе, окрім найголовнішого.

Довірте посуд посудомийці, а якщо її нема: миють усі. Не втомлена мама, а дітлахи, в яких, повірте, завжди повно сил.

Якщо відчуваєте, що сил уже нема – делегуйте комусь чергову справу. Ви – не супермен.

Не варто готувати понад міру, як до цього звикли усі ми. Дванадцять страв! Навряд чи хтось залишиться голодний 🙂

Свята вечеря має бути взірцевою, а тому спільною – як в приготуванні, так і в поїданні. А головне – щасливою, у взаємній любові.

Підготувала: Тетяна Трачук

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>