ЯК ЗНАЙТИ ЧАС ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ З БОГОМ?

Вересень 18, 2020, 11:00 | (0) | Духовність і культура
9ea2b15f174a34c4d833a58979b30afc7d13ef75

Під час онлайн-зустрічі в рамках фестивалю “Вітер-На-Дії” Блаженніший Святослав відповів на низку запитань від молоді з усіх куточків України та з-поза її меж. Далі читайте відповідь на одне із запитань від Ольги Гаган:

Як знайти баланс у спілкуванні з Богом, і у спілкуванні з людьми?

Думаю, тут потрібно зрозуміти, що завжди у моєму житті повинно бути на першому місці. Бо є таке правило: якщо Господь Бог буде на першому місці, то все інше стане на своє місце.

Очевидно, що баланс – це теж питання гармонії, відчуття правильного співвідношення.

Якщо ви перш за все шукатимете стосунку з Богом і той стосунок буде мірилом, правилом, засадами спілкування з іншими людьми, то ви тоді самі віднайдете баланс.

Дуже важливо вести особисте молитовне життя, дуже важливо перед тим, як зустрітися з іншими людьми, зустрітися з Богом, зокрема на початку дня, а потім на завершення. Бо той баланс в різних ситуаціях по-різному може виглядати.

Часом здається, що я не маю часу на людину, у нас сотні різних справ. Ми живемо у світі технологій й іноді маємо більше часу для гаджетів, машин, аніж для живої людини. Тому дуже важливо знайти час для спілкування з Богом та людиною. Господа Бога ми завжди маємо поруч, треба лише відкритись для спілкування і мати час для Нього. Якщо матимете час для Бога, будьте певні – матимете час для інших.

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>