Які продукти не можна їсти натщесерце

Грудень 19, 2017, 21:40 | (0) | Здоров'я і краса
1513346880_blokposty

Дієтологи переконують, що шкідливо ранок починати з солодощів, бананів та цитрусових.

Вони радять утриматися від ранкового споживання йогурту. В порожньому шлунку цей кисломолочний продукт втрачає частину корисних властивостей. Його краше пити через годину після їжі або перед сном.

Помідори і хурма

У хурмі і помідорах є висока концентрація дубильною кислоти і пектину, яка може привести до утворення шлункових каменів.

Банани

Ці плоди містять велику кількість кальцію. Якщо їсти їх на сніданок, можна заробити збій кальцієво-магнієвого балансу в організмі. Це загрожує порушеннями в роботі серцево-судинній системі.

Цитруси

Не дивлячись на рекламу, де усі на сніданок п’ють апельсиновий сік, цього робити не можна. У порожньому шлунку цитрусові провокують розвиток алергії і гастриту.

Солодке

Від перевантаження порожнього шлунка, підшлункова залоза не зможе впоратися з надлишком цукру і виділити необхідний обсяг інсуліну. Підвищується рівень цукру в крові, що може призвести до порушення кислотно-лужного балансу.

Джерело: narodna-pravda.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>