Які звуки заспокоюють нерви?

Серпень 29, 2017, 15:40 | (0) | Здоров'я і краса
smekh-obezbolivaet-na-10

Згідно з дослідними даними, всього один приємний звук може змінити наш настрій на весь день. Детальніше ви зможете прочитати на нашому сайті "Країна здоров'я".

Щоб посприяти цим чудовим властивостям, потрібно знати які саме можуть так робити. Ось деякі з них. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бережіть вуха влітку: як уникнути отиту Сміх. Тривалість: декілька секунд. Не тільки продовжує життя, а й дарує хороший настрій не тільки тому, хто сміється, а й всім оточуючим. Спів птахів. Тривалість: 10 хвилин. Вважається одним із найприємніших будильників. Рекомендується, також , слухати ввечері – допоможе зняти втому і депресію. Прибій. Тривалість: безкінечно. Повезло тим, хто живе неподалік від моря. Ці люди мають можливість слухати шум моря. Прибій триває вічно і слухати його можна стільки ж. Потріскування вогню.  Тривалість: декілька годин. А можна ж сумістити. Потріскування вогнища розкладеного на березі моря. Нажаль це тільки літнє задоволення, але вражень вистачить на цілий рік. Стук дощу по даху. Тривалість: довго. Добре, що дощ не закінчується миттєво і ми можемо вдосталь насолодитись його стуком. Хрускіт снігу. Тривалість: зазвичай менше хвилини. Коли все таки вдається знайти не потоптаний, свіжий сніг, відразу розслабляєшся. Особливо це актуально для романтичних побачень. Краще всього хрускіт буде чути вночі . Трішки засмучує лиш те, що зима раз на рік, але ж і літом є, що послухати.

Джерело:zdorovia.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>