Якщо у ваших руках смартфон - забудьте про професійний фотоапарат! (ТОП 3 застосунки для Android)

Червень 27, 2015, 12:58 | (0) | , , , , , , , , | головне Хай-тек
138

Техніка стає дорогою, особливо та, яка стосується професійної фото та відео зйомки. Сьогодні я вас познайомлю із легкою альтернативою, бо звісно, таку техніку звичайним смартфоном не заміниш, а лише реально наблизити. Читаємо продовження...

.

.

.

.

.


3

Retrica

unnamed (1)

Хочете зробити дивовижні фотографії? Виділитися з натовпу? - зробіть свої фотографії класними! Retrica перетворить ваші фото в щось справді незабутнє. З живими фільтрами Retrica, ви можете подивитися, як ваші фотографії будуть виглядати, перш ніж ви навіть зробити знімок!

Можливості та функціонал програми:

Фільтри: Наявні фільтри для фото, навіть в реальному часі. Близько 100+ фільтрів готові до використання.

Віньєтка: Додати класичну віньєтку з одним натисненням кнопки.

Колаж: Встановіть часовий інтервал, і отримайте зйомки послідовних фотографій за допомогою функції колажу; Це як у Photo Booth! Візьміть веселі і химерні картини з вашими друзями.

Таймер: Немає необхідності бути фотографу поруч - встановити таймер, вибрати інтервал, і ви в кадрі.

Водяний знак: У вас є можливість додати Retrica в водяний знак, логотип, щоб кожен міг бачити задоволення у вас з Retrica!

Ця програма записує точні дані про місцезнаходження в даних EXIF ​​для JPEG Фото користувачів. Це дозволяє користувачам переглядати дуже точне місце розташування де вони фотографували.

retrica-for-pc

ЗАВАНТАЖИТИ!


2

Cymera - Редактор & Колаж

Cymera

"Cymera 2-й сезон", кількість користувачів якої досягло 100 мил. по всьому світу. Непростий фоторедактор. Ви можете редагувати фото, і ділитися ними з друзями. І можна ділитися фото на найпопулярніших SNS (VK, facebook, instagram, twitter, Flickr etc.) До вже існуючих інстументов для редагування фотографій, ми додали "секретний простір" для вас і світові друзів Cymera, щоб ви могли отримати ні з чим незрівнянне задоволення від фотоплей! Погляньте на нову «Cymera: 2-й сезон»!

Можливості та функції програми:

■ Фільтри Забудьте про редагування! Ловіть кращі моменти за допомогою 9 фільтрів камери в реальному часі! Залиште звичайні фотографії в минулому і створюйте унікальні кадри за допомогою живих фільтрів, які так подобаються любителям СЕЛФІ.

■ Підтримка мов Cymera підтримує наступні мови: англійська, іспанська, португальська, російська, німецька, японська, корейська і китайська (традиційна і спрощений).

■ Альбом Знімайте фотографії та обмінюйтеся ними з друзями в приватних альбомах. Це буде таємним місцем, де ви зможете разом посміятися над милими і забавними зображеннями.

■ Ретуш Це абсолютно новий спосіб створення та обміну веселими фотографіями за допомогою різних функцій (Face pop, meme). Можна навіть редагувати фотографії друзів і обмінюватися ними.

■ Потужна камера Ефект розмиття, стабілізація, таймер, автопортрет, зйомка киснем

■ Фільтри Змініть настрій своїх знімків і зробіть їх ще більш живими за допомогою одного з майже 100 фільтрів, світлових ефектів або рамок.

■ Колажі і прикраса Від створення фотоісторій за допомогою різних макетів колажів до спеціальних стікерів, які автоматично розпізнають на фото особи; кистей, які гарантують свободу самовираження; і навіть текстових функцій з безліччю шрифтів і стилів!

■ Краса За допомогою цих простих функцій ви будете виглядати як супермодель! Функції "Великі очі", "Усмішка", "Стрункішою", "Коректор", "Розмити", "Яскравіше" і більше 70 різних зачісок і ефектів, що імітують макіяж, допоможуть вам змінитися до невпізнання.

Cymera-Android-Fotoğraf-Uygulaması

ЗАВАНТАЖИТИ!


1

Camera FV-5

camera-fv-5-1-06-android

Camera FV-5 є професійним додаток камери для мобільних пристроїв, яка ставить ручне управління в ваших руках. Спеціально для ентузіастів і професійних фотографів, за допомогою цієї програми ви можете зберегти самі кращі сирі фотографії, так що ви можете додавати все, що заманеться, і отримати приголомшливі результати. Єдиним обмеженням є ваша уява і творчість!

Можливості та функціонал програми:

● Усі фотографічні параметри настроюються і завжди під рукою: компенсація експозиції, ISO, режим виміру експозиції, режим фокусування, балансу білого і режиму програмування.

● DSLR-як дисплей видошукач: можна бачити час експозиції, діафрагму і зупиняється дисплей з EV і брекетінг налаштування в режимі реального часу!

● повноправним брекетінг: від 3 до 7 кадрів, необмежену зупиняється інтервал, а також користувальницькі EV змінюється.

● Вбудований інтервалометр: зробити приголомшливі timelapses (навіть в дужки / HDR timelapses) і управління часом ряд зображення.

● Програма та швидкість пріоритетних режимів.

● Підтримка довгих експозиції: робити красиві нічні фотографії та світло стежки з тривалим часом експозиції до 30 секунд **.

● JPEG, вірно 16-бітний RAW в DNG форматі *, і без втрат PNG фото захоплення формати, ідеально підходить для подальшої обробки.

● Ручна витримка: від 1/80000 до 2 ", або діапазон доступних на пристрої *.

● Всі функції камери, які призначаються на клавіші регулювання гучності. Ви можете налаштувати EV, ISO, колірної температури і багато іншого за допомогою клавіші регулювання гучності. Пристрої з ключем затвора обладнання камери також підтримуються.

● EXIF ​​та підтримка коляскою метадані XMP.

● Автофокус, макро, сенсорний для автофокусування, True Ручне фокусування * і нескінченність режиму фокусування. Функція блокування автофокусу (AF-L).

● Автоекспозиція (AE-L) і автоматичний баланс білого (AWB-L) замки в Android 4.0+.

● У фоновому режимі фото і RAW розвиваються і обробки дозволяє плавно, безперебійну роботу камери.

● Цифровий зум за допомогою жесту. Також показує 35мм еквівалентною фокусною відстанню!

● самий просунутий електронний видошукач: гістограма RGB, 10 Склад сітки накладки і 9 гіди культур доступні.

● Широкі параметри організації: у різних місцях зберігання і повністю настроюються імена файлів (навіть з змінними).

● Інтерфейс доступний в більш ніж 30 мовами.

unnamed

ЗАВАНТАЖИТИ!


Олександр Рошкевич

 

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>