Що слід знати про оподаткування продажу транспортних засобів

Березень 16, 2016, 22:00 | (0) | ДПІ У РОГАТИНСЬКОМУ РАЙОНІ ІНФОРМУЄ

Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля (мотоцикла, мопеда), не оподатковується. Втім, якщо фізична особа продає або обмінює протягом звітного (податкового) року два та більше об’єкти рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда сума доходу підлягає оподаткуванню за ставкою 5 відсотків.

Декларацію про отримані доходи в 2015 році необхідно подати до 1 травня п.р. до податкової інспекції за місцем прописки (реєстрації в паспорті).

На допомогу громадянам на офіційному порталі територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області (http://if.sfs.gov.ua/) функціонує банер «Декларуємо по-новому», в якому розміщена актуальна інформація щодо осіб, які зобов’язані подавати декларацію, випадки, коли така декларація не подається, порядок подання декларації для отримання податкової знижки тощо.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>