Щорічно пірати крадуть в Інтернеті 51,2 млрд доларів

Листопад 2, 2017, 13:37 | (0) | новини Хай-тек
images

Втрати, які телевізійний та кінобізнес зазнає через піратські фільми та серіали в Мережі майже подвоїли в усьому світі протягом п’яти років і досягли 51,6 млрд доларів. У той час як законні доходи від перегляду телесеріалів і фільмів онлайн становлять біля 84 млрд доларів, — зазначає Digital TV Research.

Цього року збитки, завдані кіно- та телеіндустрії через піратські матеріали у світі сягнули 31,8 млрд доларів, що є вищим на 19%, ніж минулого року, тоді як законний контент приніс виробникам та творцям 46,5 млрд доларів, тобто на 26% більше, ніж рік тому.

Фільми в Мережі, в основному, крадуть азіати

Фільми в Мережі, в основному, крадуть азіати, але найбільшим для піратів є і залишається ринок США, де втрати в цьому році досягли 8,9 млрд доларів. А в 2022 році збільшаться до 11,6 млрд доларів. Другим для піратів є китайський ринок, на якому взагалі немає авторських прав. Там втрати зараз становлять 4,2 млрд доларів щорічно, а в 2022 році сягнуть 9,8 млрд доларів. Інші країни, де масово використовується незаконний контент — Бразилія, Велика Британія та Південна Корея. Через п’ять років це будуть — Індія, Бразилія та Мексика.

Хоча, на думку авторів звіту, цілком подолати піратство в Мережі не вдасться, ситуація на багатьох ринках останнім часом помітно покращилась. «Доходи від законних фільмів і серіалів перевершили втрати через перегляд піратського контенту, а розрив між ними двома зростає», — коментує головний аналітик Digital TV Research Саймон Мюррей.

Джерело:.global-analityk.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>