Шість країн «Великої сімки» виступили проти мита США на сталь та алюміній

Червень 3, 2018, 20:40 | (0) | Світ

Міністри фінансів шести країн «Великої сімки» висловили стурбованість через запровадження Сполученими Штатами мита на сталь та алюміній.

Про це повідомляє Reuters.

Країни у спільній заяві закликали Америку вжити «рішучих заходів», аби врегулювати суперечку щодо тарифів. Вони очікують вирішити це питання на саміті лідерів G7, який відбудеться 8-9 червня у Квебеку.

«Ми стурбовані тим, що ці заходи не сприяють покращенню нашої економіки, вони є руйнівними, і це послідовно відбувається в усіх шести країнах, які сьогодні висловили свою точку зору», — заявив міністр фінансів Канади Білл Морно.

За словами міністра фінансів Франції Бруно Ле Мер, Сполучені Штати мають «кілька днів», аби попередити торгівельну війну зі своїми союзниками.

США з 1 червня почали стягувати мита на імпорт сталі (25%) та алюмінію (10%), привезені з Європи, Канади та Мексики. ЄС та Канада оскаржили ці заходи з боку США у Всесвітній торговій організації.

На думку Трампа, мита встановили справедливі умови для торгівлі.

Джерело: hromadske.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>