Шлях до "потепління" відносин Заходу і Росії пролягає через Київ - Расмуссен

Грудень 5, 2017, 22:27 | (0) | Світ Україна
3B63E323-2BC0-45DC-A1D5-F7D132CF52FD_w1023_r1_s
Місія ООН на Донбасі повинна мати широкий мандат, бути численною і поширюватися на всю непідконтрольну Україні територію, лише погодившись з такими умовами, Росія може розраховувати на поліпшення відносин із Заходом.

Із таким твердженням виступив колишній генеральний секретар НАТО, глава фонду Rasmussen Global Андерс Фог Расмуссен у вівторок на берлінському форумі із зовнішньої політики, організованому німецьким Фондом Кербера, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми повинні робити, що можливо, для поліпшення відносин з Росією... Але шлях до їх нормалізації проходить через Київ. Ви повинні змінити вашу поведінку... Поки ви продовжуватимете дестабілізувати ситуацію, ми не зможемо нормалізувати відносини", - звернувся Расмуссен до сенаторова Ради Федерації Костянтина Косачова, який сидів поруч.

Колишній генсек Альянсу не вважає конфлікт "замороженим". І він переконаний, що миру на Донбасі можна було б досягти, але за певних умов. До таких відноситься розміщення у регіоні миротворців ООН. При цьому він підкреслив, що місія ця повинна мати "потужний мандат", нараховувати до 10 тисяч миротворців, працювати на всій території аж до контролю українсько-російського кордону, захищати людей та інфраструктуру. "Ми могли б досягти миру в такому разі", - сказав він.

Расмуссен вважає, що виконання Мінських угод потребуватиме й розміщення миротворців.

Джерело: www.ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>