ШЕВЧЕНКО: СЬОГОДНІ ЗБІРНУ УКРАЇНИ чекає фінал

Жовтень 6, 2017, 19:34 | (0) | новини Україна Футбол
3-26

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко поділився очікуваннями від матчу проти збірної Косова у межах відбору до ЧС-2018.

Шевченка цитує офіційний сайт каналів "Футбол 1/2".

"Ситуація з травмою Бутко? Звичайно, Богдан давно грає, добре знає структуру і розуміє гру. Сподіваюся, що Пердута та інші гравці зможуть досить спокійно його замінити. Ми будемо підходити до гри максимально підготовленими. У нас немає можливості серйозно експериментувати. Зустріч дуже важлива. Тому той склад, який ми визначимо оптимальним, ми поставимо. Команда Косова? Це наймолодша команда, але в ній досить кваліфікованих гравців. Незважаючи на те, що у команди не зовсім вдався цей відбірковий цикл, вона провела хороші матчі. Вона дуже добре вміє оборонятися і контратакувати. В ній є ряд хороших футболістів. Ми до всіх суперників ставимося з великою серйозністю. Тим більше сьогодні нас чекає дійсно важка гра, це фінал для нас", — зазначив Шевченко.

Матч Косово — Україна відбудеться у п'ятницю, 6 жовтня. Початок гри о 21:45 за київським часом.

Джерело:newwest.media

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>