Шахтар здобув вольову перемогу в дербі, Зоря пройшла Десну по пенальті. Всі результати 1/8 Кубка України

Листопад 1, 2018, 18:59 | (0) | Футбол
2_main

У середу, 21 жовтня, відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка України з футболу.

Донецький Шахтар здобув важку перемогу над Олімпіком з рахунком 3:2. Всі голи в цьому матчі були забиті в другому таймі. Олімпік відкрив рахунок, але незабаром залишився в меншості і отримав пенальті в свої ворота. Проте, програючи вже 1:2, "олімпійці" не здалися і змогли зрівняти рахунок, але тут же пропустили третій м'яч, який і став вирішальним - його на свій рахунок записав Олег Данченко.

Шахтар - Олімпік 3:2 Голи: Мораес, 64 (з пенальті), Тотовіцький, 66, Данченко, 83 - Білоног, 55 (з пенальті), Гай, 81.

Шахтар: Шевченко - Данченко, Кривцов, Хочолава, Матвієнко - Алан Патрік (Майкон, 60), Коваленко - Нем, Тотовіцький, Фернандо (Дентіньо, 41) - Мораес (Мудрик, 68).

Олімпік: Кринська - Ксьонз (Зубейко, 46), Гришко, Цимбалюк, Немчанінов - Кольцов, Гай - Пасіч, Політило, Білоног (Балашов, 78) - Шиндер (Тейшера, 70).

Попередження: Хочолава - Гришко, Кольцов.

Вилучення: Гришко, 62 (друга жовта картка).

Луганська Зоря пройшла до чвертьфіналу національного Кубка тільки в серії пенальті. Основний час матчу проти Десни закінчився з рахунком 1:1 (забивали Безбородько і Леднєв), додаткові півгодини голів не принесли, а в післяматчевій серії луганчани забили всі удари - переможна точка на рахунку Харатіна.

Десна - Зоря 1:1 (4:5 - по пен.) Голи: Безбородько, 38 - Леднєв, 84

Результати інших матчів 1/8 фіналу Кубка України:

Гірник - ФК Львів 0:1 Гол: Аугусто, 80.

Калуш - Дніпро-1 0:3 Голи: Міхунов, 22, Назаренко, 32, Куліш, 41.

Чорноморець - Ворскла 1:2 Голи: Грачов, 69 - Саків, 60, Карека, 63 (з пенальті)

Інгулець - Маріуполь 3:1 Голи: Козлов (пен.), 23, Хучбаров, 45, Кобуладзе, 61 - Полегенько (пен.), 83

Черкащина-Академія - Карпати 0:1 Гол: Понде, 80

Минай - Динамо 1:3 Голи: Гегедош, 21 - Шапаренко, 50, 54, Гармаш, 58

Нагадаємо, в рамках 1/8 фіналу Кубка України Динамо на виїзді перемогло 3:1 представника другої ліги Минай, поступившись йому в першому таймі.

Джерело: nv.ua