Шахтар виставив на бразильського футболіста захмарну ціну

Березень 1, 2019, 15:14 | (0) | Футбол
AnL3TIKso5tEFQXDqleHEvJwfau9ETMBoJCboHkN

Генеральний директор донецького Шахтаря Сергій Палкін розповів, як проходили переговори "гірників" з Греміо стосовно трансферу Тете. Також менеджер розповів, якою буде сума відступних за бразильця.

"Процес був дуже тривалим. Переговори вели близько двох місяців. Головна причина в тому, що Греміо не хотів його відпускати. Вони відчували, що в майбутньому цей футболіст може коштувати багато грошей. Зі свого боку і ми розуміли: як тільки він заграє за першу команду, його вартість може бути в рази вище. Ми довго говорили з приводу цифр та інших питань. Головна тема з боку Греміо – відсоток від перепродажу. Там бачили, що футболіст дуже талановитий і перспективний, його рівень, тому в нашому контракті є 15% від перепродажу футболіста. Було дуже складно, оскільки спочатку в Греміо взагалі не хотіли йти ні на які переговори. Вони не хотіли продавати.

Ми придбали Тете за 15 мільйонів євро. 10 мільйонів, отримані від продажу Ракицького, плюс додали частину від трансферу Фреда – і інвестували у придбання молодого талановитого футболіста. Віримо, що це наше майбутнє, що Тете виросте у велику зірку. Що стосується клаусули або відступних, то на сьогоднішній день ми встановили рекордну для нас суму – 150 мільйонів євро", - сказав Сергій Палкін.

Бразильський правий вінгер Тете перейшов з Греміо вдонецький Шахтар, підписавши з "гірниками" контракт на 5 років.

19-річний бразилець буде заробляти в Шахтарі 120 тисяч євро на місяць.

Відомо, що Шахтар заплатить Греміо 10 мільйонів євро за 60% прав на футболіста. При цьому бразильський клуб буде претендувати на 15% доходу, отриманого донеччанами від подальшого перепродажу Тете.

Тете – вихованець Греміо. Він виступав за юнацькі та молодіжні склади клубу. У 2019 році зі збірною Бразилії (U20) взяв участь у чемпіонаті Південної Америки в Чилі (7 матчів).

З 2018 року Тете двічі викликався головним тренером Тіте у збірну Бразилії після чемпіонату світу 2018.

Молодий бразилець так прокоментував свій перехід в донецький клуб:

"Рішення перейти в Шахтар прийняв дуже швидко, тому що це дуже хороша пропозиція для мене, воно мені сподобалося. Я знав, що зробив правильну ставку і перейшов у цей клуб.

Я дружу з Дугласом Костою, ми грали разом у збірній Бразилії. Він мені казав, що тут дуже хороший клуб, гарна країна, що мені тут дуже сподобається, тому я прийняв рішення перейти сюди. Я також знаю Маркоса Антоніо, знаю Фернандо, також Сіпріано і Тайсона. З цими хлопцями я вже спілкувався. У команді буду рівнятися на Тайсона.

Моє прізвисько Тете — це скорочена версія від Матеус (Матеус Кардосо Лемос Мартінс). Мене також називають "ураганом" на полі, і Тете — це назва урагану.

Я знаю, що в Україні хороший чемпіонат, є дуже сильні команди, вони знаходяться завжди на перших місцях і майже завжди перемагають".

Я буду максимально віддаватися, працювати, робити все, що говорить тренер. Сподіваюся, завдяки моїй роботі я зможу зайняти місце в основному складі команди. Дриблінг, швидкість і удари по воротах — це мої сильні сторони. Я бачу дуже хороше майбутнє в футболці Шахтаря.

Найважливішим досягненням в моїй кар'єрі є перемога на юнацькому Кубку Південної Америки U-15 у Колумбії.

Моя перша мета в Шахтарі — намагатися пробратися в стартовий склад і відразу вигравати титули.

Я порівнюю себе з Пеле. Ми схожі по швидкості, силі, дриблінгу і забиванні голів.

Я приїхав сюди подарувати радість вболівальникам Шахтаря. Сподіваюся, з моєю допомогою ми будемо разом вигравати титули і будемо показувати хорошу гру", - цитує Тете прес-служба Шахтаря.

Джерело: znaj.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>